IMPULS...Psychoterapia....Psychoedukacja....

Psychoterapia jest metodą leczenia zaburzeń psychicznych Terapia indywidualna jest procesem, którego celem jest poznanie, uświadomienie i zrozumienie mechanizmów wewnętrznych. Dzięki temu możemy konstruktywnie rozwiązywać konflikty psychiczne i bardziej świadomie kierować swoim życiem. Możemy też poznać i zmienić zachowania destrukcyjne, które są dla nas niebezpieczne i ograniczające, przysparzają bólu nam i innym.

Naszym zdaniem aby terapia była skuteczna potrzebne jest zbudowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu.Tylko wtedy możliwa jest współpraca i doprowadzenie do zmian w zakresie myślenia, postrzegania, emocji i zachowań.

W pracy psychoterapeutycznej korzystamy z teorii psychologii humanistyczno-egzystencjalnej, psychodynamicznej, systemowej, poznawczej, teorii więzi oraz pracy z ciałem.

Przed podjęciem terapii proponujemy trzy spotkania konsultacyjne, w trakcie, których osoba zgłaszająca się może sprawdzić czy nasz sposób pracy i osoba terapeuty jej odpowiadają.

Pracujemy z młodzieżą, dorosłymi i rodzinami.
Udzielamy również konsultacji internetowych.


Warszawa, ul.Sapieżyńska 7b m77
tel. 696 424 754 Beata
tel. 605 206 570 Daniel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.